FAZENDAlandscape design
Ландшафтне проектування

 

Ландшафтний дизайн присадибної території починається на папері. Перед початком ландшафтних робіт фахівці нашої компанії розробляють унікальний проект Вашого саду. Саме ландшафтний проект, а вірніше його якість, безпосередньо впливають на ландшафтний дизайн усієї ділянки.

 

Перший етап

 

Перед проектні роботи - це виїзд нашого фахівця до вас на ділянку, складання ситуаційного плану, ознайомлення з характеристиками території (аналіз грунту, місцезнаходження інженерних мереж), виконання геодезичної зйомки ділянки, а також знайомство з вашими побажаннями у формі опитного листа стосовно результату.

 

 

 

 

Другий етап

 

 Концепція саду. Далі наші фахівці розробляють ескізний проект (це як правило два варіанти планування ділянки з різними концептуальними рішеннями). Зображаються усі елементи благоустрою і озеленення. Після узгодження із замовником на основі вибраного варіанту створюється генеральний план.

 

 

   

 

 

Третій етап

 

Створення робочої документації. Після усіх нюансів наші фахівці приступають до розробки робочої проектної документації. Вона складається з цілого набору документів : генеральний план, разбивочный і посадочний креслення, дендрологічний план, асортиментна відомість, деталізація квітників і композиційних груп, план-схему автоматичного поливу, план-схему освітлення ділянки, план дренажних систем, проектно-сметная документація. Візуалізація проекту в 3Д.

 

 

 

 

 

 

 

Четвертий етап

 

Ландшафтне проектування має велику кількість різних нюансів і тонкощів, тому щоб готовий результат радував вас довгі роки ми рекомендуємо звертатися тільки до досвідчених фахівців, що мають спеціалізовані знання в області архітектури, дизайну, ботаніки, інженерії, садівництва і грунтознавства. Самостійно спроектувати правильний ландшафтний дизайн вдається одиницям, і, як правило, ці люди мали певні знання і досвід в цій справі. Для того, щоб не витрачати час і гроші даремно, ми рекомендуємо відразу звертатися в нашу компанію. Професійне ландшафтне проектування дозволить утілити будь-які ваші побажання по благоустрою ділянки.

 

Фахівці нашої компанії виконують цей перелік робіт в найкоротші терміни. Разом з проектною документацією видається повний кошторис, в якому вказані усі види робіт, необхідні матеріали і рослини. Після цього наші фахівці можуть приступати безпосередньо до озеленення ділянки.

 

 

Приклад проектування саду