FAZENDAlandscape design

НОВИНИ

Укриття рослин від зимових опіків
Укриття рослин від зимових опіків
У зв'язку з аномальною зимою, що температурний режим тримається у рамках - 5 до - 7 вночі, а вдень досягає +10. Треба провести аналіз саду і звернути увагу на стан бруньок на деревах і кущах. Особливу увагу варто звернути на магнолії, рододендрони, крупнолисті гортензії…
Обрізання плодових дерев
Обрізання плодових дерев
Якщо Ви хочете зібрати відмінний урожай зі своїх плодових дерев, Вам не уникнути обрізання. Врожайність дуже сильно залежить від правильності обрізання, що проводиться в зимовий час. Навіть у молодих дерев у віці від 3 років зимове обрізання сприяє зростанню і має величезне значення для формування крони дерева в майбутньому. Відповідними місяцями для зимового обрізання являються з грудня по березень. Цей час, коли плодові дерева перебувають в стані спокою. Крім того, легше спостерігати структуру крони, оскільки на дереві немає листя.
Ландшафтний дизайн в європейському стилі
Ландшафтний дизайн в європейському стилі
Далеко не кожен знає, що європейський стиль в ландшафтному дизайні - це те ж саме, що і класичний. Сад в такому стилі ідеально підійде для озеленення площі біля офісів, адміністративних будівель, палаців або посольств. Досить часто такий сад можна зустріти біля старовинних будівель.
Троянди в ландшафтному дизайні: фото та відео
Троянди в ландшафтному дизайні: фото та відео
Велика кількість садівників любить бачити прекрасні квіти у своєму саду. Квіти мають неймовірну красу, саме тому кожен намагається висадити їх на найвиднішому місці. Багато хто вважає, що троянди добре виглядають в спеціальних розаріях, але це не так. Ці чудові квіти будуть привабливою прикрасою для власного будинку.
Доглядаємо за газоном правильно: поради від Фазенди
Доглядаємо за газоном правильно: поради від Фазенди
Садовий ландшафт - це справжнє мистецтво, яке вимагає праці, завзятості і, головне, обов'язкових знань. Озеленювальний центр "Фазенда" готовий поділитися зі своїми відвідувачами декількома секретами, які допоможуть зробити ваш сад ще яскравішим, таким, що цвіте, живим і по-справжньому казковим. Окрім цього, в нашому інтернет-магазині, кожен зможе знайти усе необхідне для того, щоб ваш газон був не просто розкішним, а приголомшливим!