FAZENDAlandscape design
Робота в інтер'єрі

Оживити інтер'єр можна за допомогою як живих так і стабілізованих рослин. У кожного варіанту є свої плюси і мінуси, але по наповнюваності і декоративності вони рівноцінні.

 

Вибір залежить виключно від індивідуальності замовника. Ми пропонуємо співпрацю в цьому напрямі від проектування і візуалізація до наступного відходу.

 

Візуалізація

 

  

 

 

Реалізація

 

 

 

Із стабілізованого моху і рослин декоруємо стіни, створюємо панно, картини і інше дрібниці для декору.ртины и прочее мелочи для декора.

 

 

  

 

   

 

  

 

Живі рослини дозволяють поринути в тропічні сади за рахунок вертикального озеленення з використання модульних фитостен різної конструкції, кашпо, вазони, діжі наповнені живими рослинами привносять романтику, затишок і почуття захищеності до будь-якого інтер'єру. А розумні горщики зведуть відхід за ними до мінімуму, при цьому роблячи стильний акцент в дизайні.

 

  

 

 

 

 

  

 

  

 

 

Також виконуємо монтаж, догляд , обслуговування.

 

 
  
 
 

 

Послуги з дизайну інтер'єру

 

Надаємо послуги з дизайну інтер'єру і професійного оформлення. Наша команда з досвідом, професіоналізмом, талантом і почуттям стилю створить для вас і утілить в життя найсміливіші і дивовижніші рішення.

 

У кожному своєму проекті ми прагнемо не лише реалізувати свої ідеї, але і створювати дизайн інтер'єру, що відповідає смаку Замовника, підкреслює його індивідуальність, його погляди на свій майбутній простір для життя у поєднанні з нашими знаннями, тенденціями світового дизайну і архітектури.

 

Ми вважаємо, що вдалий, оригінальний і при цьому цілісний проект може народитися тільки при тісній співпраці, "співавторстві" із Замовником і, звичайно, повному взаєморозумінні. Ми продаємо не просто ідею, а оптимальне індивідуальне рішення.

 

При розробці проекту нашим основним завданням являється максимальна ясність для Замовника об'ємно-просторової композиції, интерьерных рішень, вживаних матеріалів і технологій. Для цього використовуються найбільш эффективн